">
  Menu

 

 

 

 

Aktualności

Betlejemskie Światło Pokoju dotarło do naszej Szkoły
Dodano dnia: 2017-12-20

W dniu dzisiejszym, miłą i wzruszającą niespodziankę sprawili nam druhowie z 15 DH  NS "Młode Dęby" w Pniu, którzy wraz z życzeniami świątecznymi, przywieźli nam Betlejemskie Światło Pokoju. Serdecznie dziękujemy harcerzom oraz Drużynowej. Światło zabierzemy do naszych domów. 

                                                                                                                                               fot. ze strony  NSPdP w Pniu

[czytaj dalej]

Napisz do Waldka
Dodano dnia: 2017-12-15

Informacja z FB

20 Grudnia 2017 roku, Waldemar kończy 6 lat !!!! Bardzo ale to bardzo ważne urodziny, gdyż pierwsze na których będzie samodzielnie stał i gasił świeczki , pierwsze gdzie sam przy chodziku podejdzie do tortu!! Ostatni rok pełen tylu sukcesów!! Trzeba PIĄTCE podziękować i przywitać SZÓSTKĘ !

Waldek kocha listy, kartki, laurki i wszystko co z tym związane. To akurat ma po mamusi  uwielbia jak ktoś wysyła mu kartkę i jest ona zaadresowana na niego! Ojjj tak, już jest w stanie to przeczytać  wie co do niego, a co nie !

W związku z tym, wpadliśmy my na pomysł Karteczki dla Waldeczka  prosimy o mały gest dla niego, który rozpromieni jego buzię i sprawi że oczka zabłysną   poczuje się naprawdę wyjątkowy i szczęśliwy! A jego wdzięczność jest bezcenna !

Kto chce i może przyłączyć się do zabawy, bardzo serdecznie zapraszamy! Prosimy o przesłanie kartki urodzinowej, laurki, może jakiegoś rysunku  dla Waldka z okazji jego 6 urodzin!

Kto chętny proszę pisać na priv podam adres  
EDIT: nie da rady pisać na priv, jesteście tam wspaniali że nie nadążam więc !!!! Niech świat się dowie gdzie mieszka :

Szanowny Pan 
WALDEMAR KARDYŚ
ul. Zagrody 19
39-300 Mielec

Napiszcie do Waldka! 

[czytaj dalej]

Misie ratownisie - podsumowanie akcji
Dodano dnia: 2017-12-14

Drodzy Uczniowie i Rodzice, kolejny raz pokazaliście, że macie ogromne serca! Z dumą informujemy, że nasza Szkoła zebrała ponad 80 pluszaków w ramach akcji zorganizowanej przez Ochotniczą Straż Pożarną w Brzostku. 

czytaj dalej....

[czytaj dalej]

SPRAW, BY DOMINIK I JEGO RODZEŃSTWO MIELI TAK SZCZEŚLIWE ŚWIETA JAK TY!!!
Dodano dnia: 2017-12-13

 Szkolne koło wolontariatu w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Dulczy Małej organizuje  paczkę dla Dominika i jego rodziny.

Dominik to  8 letni chłopiec, który cierpi na raka węzłów chłonnych. Obecnie przebywa  na kosztownym leczeniu w Krakowie. Dominik ma czworo  rodzeństwa i kochających rodziców, którzy całe serce wkładają w to,  by zapewnić im szczęśliwe dzieciństwo. Jednak koszty leczenia są tak ogromne, że czasami brakuje im pieniędzy na podstawowe rzeczy. 

[czytaj dalej]

Noc bajkowa 2017
Dodano dnia: 2017-12-11

KAŻDA OKAZJA JEST DOBRA BY DOBRZE SIĘ BAWIĆ!


Kilka dni temu odwiedził nas Św. Mikołaj . Było to niesamowite spotkanie, pełne niespodzianek i radości o czym możecie przeczytać na stronie internetowej naszej szkoły, jak również zobaczyć – oglądając zdjęcia z tego wydarzenia. Uczniowie klas III i IV postanowili pozostać w tych cudownych nastrojach nieco dłużej i „pociągnąć” mikołajkowy temat organizując „NOC BAJKOWĄ”. 

[czytaj dalej]

Mikołajki 2017
Dodano dnia: 2017-12-07

Mikołaju, Mikołaju…

 6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Niespodzianką dla dzieci był krótki film przygotowany przez samego Świętego Mikołaja, odtworzony przy wszystkich na korytarzu szkolnym. Mikołaj przywitał się w nim i zapowiedział swoją wizytę w szkole. Dzieci oglądały film z wielkim zainteresowaniem, szczególnie w momentach kiedy to one pojawiały się na ekranie, albo nauczyciele. Bo jak wiadomo Mikołaj wszystko widzi…

[czytaj dalej]

Andrzejki 2017
Dodano dnia: 2017-12-07

W naszym szkolnym kalendarzu jest kilka szczególnych dni, które sprawiają, że szkoła kojarzy się nie tylko z ciężką pracą ale też z dobrą zabawą. Takim dniem był czwartek 30 listopada, w którym odbyła się zabawa andrzejkowa.

[czytaj dalej]

Tak mam, że troszeczkę się boję… Jak pracuje moja wyobraźnia.
Dodano dnia: 2017-12-07

    


W ostatnich dniach listopada uczniowie z klas młodszych naszej szkoły oraz gimnazjaliści odwiedzili mieleckie kino. Celem tej wizyty był seans filmowy, poprzedzony warsztatami. Tematem warsztatów była wyobraźnia. Co to jest wyobraźnia? Jakie jak powstają wyobrażenia? Skąd się bierze lęk? To wybrane pytania, na które odpowiadały dzieci.

[czytaj dalej]

Dzień pluszowego misia
Dodano dnia: 2017-11-27

Czy to jutro, czy to dziś, zawsze jest potrzebny miś”

 Pod takim hasłem odbyły się 27 listopada 2017r. w naszej szkole kolejne obchody Dnia Pluszowego Misia. Wzorem ubiegłego roku, w tym dniu wszystkie misie i inni pluszowi przyjaciele dzieci, opuścili swoje zaciszne pokoiki i przybyli wraz z uczniami do szkoły. Na korytarzach  zrobiło się kolorowo i „misiowo".

[czytaj dalej]

ŚWIĘTA PACHNĄCE PIERNIKIEM - II KONKURS RODZINNY
Dodano dnia: 2017-11-27

Święta Bożego Narodzenia to bogactwo smaków i zapachów...

Serdecznie zapraszamy

do udziału 
w

II Rodzinnym Konkursie Kulinarnym

ŚWIĘTA PACHNĄCE PIERNIKIEM”,

aby nasza szkoła przed Świętami

zapachniała pierniczkami… 

Cele konkursu:
1.Kultywowanie i upowszech­ni­anie trady­cji pieczenia świątecznych pierników
2. Prezentacja wytworów twórczej pracy własnej
3. Dzielenie się radością podczas wspólnej pracy z rodziną                                                              4. Nawiązywanie do tradycji zwyczajów i obrzędów Świąt Bożego Narodzenia 

 

[czytaj dalej]

Archiwum:
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 |

(c) Copyright 2023 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl