">
  Menu

 

 

 

 

Aktualności

ŚWIĘTA PACHNĄCE PIERNIKIEM - II KONKURS RODZINNY -PODSUMOWANIE
Dodano dnia: 2017-12-23

Nie ma prawdziwych świąt bez pierwszej gwiazdki, prezentów, choinki i zapachu piernika, dlatego też juz po raz drugi w naszej szkole zorganizowano rodzinny konkurs piernikowy pt. „Święta piernikiem pachnące”.


            Gorąco dziękujemy za udział w naszym konkursie i duże zaangażowanie w wykonanie piernikowych ozdób – wszystkie prace były przepiękne!           Uczestnicy konkursu pokazali, że z piernika można robić wręcz dzieła sztuki.

[czytaj dalej]

Uroczyste otwarcie nowego budynku przedszkola
Dodano dnia: 2017-12-22

W zimowej scenerii, na kilka dni przed Świętami, dokonano oficjalnego otwarcia i poświęcenia nowego budynku Niepublicznego Przedszkola Radosny Start – Oddział Zamiejscowy w Dulczy Małej. 

[czytaj dalej]

Dziekujemy :)
Dodano dnia: 2017-12-22

Dziękujemy Wszystkim uczniom i nauczycielom za udział w akcji "Karteczka dla Waldeczka". Wszystkie kartki zostaly wysłane do jubilata.

[czytaj dalej]

Betlejemskie Światło Pokoju dotarło do naszej Szkoły
Dodano dnia: 2017-12-20

W dniu dzisiejszym, miłą i wzruszającą niespodziankę sprawili nam druhowie z 15 DH  NS "Młode Dęby" w Pniu, którzy wraz z życzeniami świątecznymi, przywieźli nam Betlejemskie Światło Pokoju. Serdecznie dziękujemy harcerzom oraz Drużynowej. Światło zabierzemy do naszych domów. 

                                                                                                                                               fot. ze strony  NSPdP w Pniu

[czytaj dalej]

Napisz do Waldka
Dodano dnia: 2017-12-15

Informacja z FB

20 Grudnia 2017 roku, Waldemar kończy 6 lat !!!! Bardzo ale to bardzo ważne urodziny, gdyż pierwsze na których będzie samodzielnie stał i gasił świeczki , pierwsze gdzie sam przy chodziku podejdzie do tortu!! Ostatni rok pełen tylu sukcesów!! Trzeba PIĄTCE podziękować i przywitać SZÓSTKĘ !

Waldek kocha listy, kartki, laurki i wszystko co z tym związane. To akurat ma po mamusi  uwielbia jak ktoś wysyła mu kartkę i jest ona zaadresowana na niego! Ojjj tak, już jest w stanie to przeczytać  wie co do niego, a co nie !

W związku z tym, wpadliśmy my na pomysł Karteczki dla Waldeczka  prosimy o mały gest dla niego, który rozpromieni jego buzię i sprawi że oczka zabłysną   poczuje się naprawdę wyjątkowy i szczęśliwy! A jego wdzięczność jest bezcenna !

Kto chce i może przyłączyć się do zabawy, bardzo serdecznie zapraszamy! Prosimy o przesłanie kartki urodzinowej, laurki, może jakiegoś rysunku  dla Waldka z okazji jego 6 urodzin!

Kto chętny proszę pisać na priv podam adres  
EDIT: nie da rady pisać na priv, jesteście tam wspaniali że nie nadążam więc !!!! Niech świat się dowie gdzie mieszka :

Szanowny Pan 
WALDEMAR KARDYŚ
ul. Zagrody 19
39-300 Mielec

Napiszcie do Waldka! 

[czytaj dalej]

Misie ratownisie - podsumowanie akcji
Dodano dnia: 2017-12-14

Drodzy Uczniowie i Rodzice, kolejny raz pokazaliście, że macie ogromne serca! Z dumą informujemy, że nasza Szkoła zebrała ponad 80 pluszaków w ramach akcji zorganizowanej przez Ochotniczą Straż Pożarną w Brzostku. 

czytaj dalej....

[czytaj dalej]

SPRAW, BY DOMINIK I JEGO RODZEŃSTWO MIELI TAK SZCZEŚLIWE ŚWIETA JAK TY!!!
Dodano dnia: 2017-12-13

 Szkolne koło wolontariatu w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Dulczy Małej organizuje  paczkę dla Dominika i jego rodziny.

Dominik to  8 letni chłopiec, który cierpi na raka węzłów chłonnych. Obecnie przebywa  na kosztownym leczeniu w Krakowie. Dominik ma czworo  rodzeństwa i kochających rodziców, którzy całe serce wkładają w to,  by zapewnić im szczęśliwe dzieciństwo. Jednak koszty leczenia są tak ogromne, że czasami brakuje im pieniędzy na podstawowe rzeczy. 

[czytaj dalej]

Noc bajkowa 2017
Dodano dnia: 2017-12-11

KAŻDA OKAZJA JEST DOBRA BY DOBRZE SIĘ BAWIĆ!


Kilka dni temu odwiedził nas Św. Mikołaj . Było to niesamowite spotkanie, pełne niespodzianek i radości o czym możecie przeczytać na stronie internetowej naszej szkoły, jak również zobaczyć – oglądając zdjęcia z tego wydarzenia. Uczniowie klas III i IV postanowili pozostać w tych cudownych nastrojach nieco dłużej i „pociągnąć” mikołajkowy temat organizując „NOC BAJKOWĄ”. 

[czytaj dalej]

Mikołajki 2017
Dodano dnia: 2017-12-07

Mikołaju, Mikołaju…

 6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Niespodzianką dla dzieci był krótki film przygotowany przez samego Świętego Mikołaja, odtworzony przy wszystkich na korytarzu szkolnym. Mikołaj przywitał się w nim i zapowiedział swoją wizytę w szkole. Dzieci oglądały film z wielkim zainteresowaniem, szczególnie w momentach kiedy to one pojawiały się na ekranie, albo nauczyciele. Bo jak wiadomo Mikołaj wszystko widzi…

[czytaj dalej]

Andrzejki 2017
Dodano dnia: 2017-12-07

W naszym szkolnym kalendarzu jest kilka szczególnych dni, które sprawiają, że szkoła kojarzy się nie tylko z ciężką pracą ale też z dobrą zabawą. Takim dniem był czwartek 30 listopada, w którym odbyła się zabawa andrzejkowa.

[czytaj dalej]

Archiwum:
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 |

(c) Copyright 2022 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl