Menu

 

 

 

 

Wakacyjna AktywAKCJA

 

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Wakacyjnej AktywAKCJI dofinansowanej ze środków Fundacji PFR w ramach realizacji projektu Grantowego Wakacyjna AktywAKCJA. Zapisy u wychowawców.

                                                                                                           

 

Wakacyjna AktywAkcja w Dulczy Małej 

 

W pierwszym tygodniu wakacji w Dulczy Małej odbyło się wyjątkowe wydarzenie – Wakacyjna AktywAkcja. Ze środków pozyskanych przez Stowarzyszenie „NASZA GMINA” z Fundacji PFR w ramach projektu Grantowego Wakacyjna AktywAKCJA dofinansowano zajęcia wakacyjne. Zajęcia rozplanowano na 3 dni. W pierwszym dniu odbyły się warsztaty profilaktyczne, podzielone na dwie grupy wiekowe: dla dzieci młodszych i starszych. Oprócz tego dzieci mogły się wykazać kreatywnością podczas warsztatów plastycznych, a finał dnia stanowił festiwal kolorów, który dostarczył dzieciom mnóstwo radości.
Tematem dnia drugiego było zdrowe odżywianie i promocja aktywnego spędzania czasu. W tym dniu odbył się konkurs profilaktyczny konkurs plastyczny pt. "Wybieram zdrowie". Następnie uczniowie udali się do parku trampolin w Mielcu, gdzie wyskakali się za wszystkie czasy.

Kulminację naszej Wakacyjnej AktywAkcji stanowił wyjazd do Energylandii. Dla wielu uczniów był to pierwszy wyjazd do parku rozrywki i niezwykle ekscytująca przygoda, zarówno dla miłośników ekstremalnych wrażeń, jak i dla dzieci, które wybrały „spokojniejsze” atrakcje.

Podsumowując, Wakacyjna AktywAkcja w naszej miejscowości cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i z pewnością na długo utkwi w pamięci uczestników. Cieszymy się, że mogliśmy w niej uczestniczyć. 

Zdjęcia znajdziecie na naszym FB . Zapraszamy :)

 

 

(c) Copyright 2024 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl