Menu


 

 

Zwiedziliśmy stadion Stali Mielec!

19 czerwca uczniowie naszej szkoły odwiedzili mielecki stadion. Korzystając z okazji, że został on udostępniony zwiedzającym pod nieobecność zawodników pierwszej drużyny, udało nam się zobaczyć wszystkie ważne dla piłkarzy miejsca.  

Zaczęliśmy od sali konferencyjnej z fotograficzną dokumentacją sportowej historii piłki nożnej w Mielcu. Przypomnieliśmy sobie mieleckie piłkarskie sławy i oglądnęliśmy filmik o obecnej reprezentacji. Zwiedziliśmy miejsca, w których zawodnicy „Stali Mielec” przygotowują się do meczów i w których odpoczywają po każdym z nich: szatnie, gabinet odnowy biologicznej, siłownię. Wiemy już, skąd mecze oglądają zaproszeni goście, gdzie znajduje się sektor rodzinny i które miejsca zajmują najgłośniejsi kibice. Zobaczyliśmy puchary i pamiątkowe trofea zgromadzone w gablotach i przez chwilę zasiedliśmy na ławce rezerwowych.

Kolejnym punktem wycieczki było szaleństwo na mieleckiej „Górce Cyranowskiej”, a dokładniej na ślizgach. Po zabawie był też czas na lody. Zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do szkoły.

Nasze zdjęcia ze zwiedzania stadionu umieszczono również na oficjalnej stronie klubu: stalmielec.com

Zwiedzamy ...

... tutaj kilka indywidualnych zdjęć ;) 

i szaleństwo na Górce Cyranowskiej ;) 

 

 

 

(c) Copyright 2020 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl