Menu

 

 

 

Wystawa twórczości artystycznej uczniów naszej Szkoły

W dniu 8 maja 2017r. w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie odbył się wernisaż twórczości artystycznej uczniów naszej szkoły. To dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie.

Na wystawie przedstawiliśmy prace plastyczne naszych uczniów wykonane w ciągu całego roku szkolnego we wszystkich klasach Szkoły Podstawowej i Gimnazjum oraz Oddziału Przedszkolnego. Prace obejmują różne dziedziny sztuki m.in: malarstwo, rysunek i rzeżbę.

W ramach działalności artystycznej grupa uczniów wykonała fragment przedstawienia "Koty" inspirowany słynnym musicalem.

Gośćmi wernisażu byli – kierownik Wypożyczalni Muzycznej w Rzeszowie Pani Barbara Balicka, redaktor Radia Rzeszów Pani Iwona Piętak oraz nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Rzeszowie i Zespołu Szkół Muzycznych w Rzeszowie.

Zebranych gości przywitała Kierownik Oddziału dla Dzieci i Młodzieży WiMBP w Rzeszowie- Pani Agnieszka Dworak.

Zarówno wystawa, jak i występ artystyczny zachwycił widzów, o czym świadczyły brawa i gratulacje oraz wpisy do kroniki szkolnej. Udzieliliśmy też wywiadu dla Radia Rzeszów nt. dzałalności artystycznej i zainteresowań uczniów czytelnictwem w związku z Dniem Bibliotekarza.

Wystawę można oglądać do 3 czerwca 2017 r. W siedzibie Oddziału dla Dzieci i Młodzieży WiMBP w Rzeszowie przy ul. Słowackiego 11.  

O wydarzeniu na stronie Radia Rzeszów:

https://www.radio.rzeszow.pl/#ajx/wiadomosci/2442/dzis-dzien-bibliotekarza 

(c) Copyright 2019 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl