Menu


 

 

Wyjazd do kina i trening na siłowni

23 kwietnia uczniowie klasy 6 i 7 naszej szkoły uczestniczyli w wyjeździe do mieleckiego kina Cinema 3d na kolejny film w ramach programu KinoSzkoła. Tym razem, po krótkiej prelekcji poświęconej problemowi niepełnosprawności, oglądnęliśmy cudowny film opowiadający prawdziwą historię chłopca z autyzmem.

Ciepła, wzruszająca opowieść o walce rodziców, której celem jest dotarcie do zamkniętego świata ich dziecka. Udaje im się to dzięki animowanym filmom Disney’a. Piękny film, godny polecenia wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i terapeutom.

Kolejnym punktem naszego wyjazdu były zajęcia z trenerem w Extreme Fitness Mielec. Wszyscy uczniowie (i panie) spróbowali swoich sił na różnych sprzętach, począwszy od bieżni czy rowerków, a na podnoszeniu ciężarów skończywszy. Zabawy było dużo, ale wysiłku i potu jeszcze więcej. Razem spaliliśmy też pokaźną sumę kalorii, chociaż wziąwszy pod uwagę wcześniejsze wcinanie chipsów w kinie wyszliśmy chyba na 0.  Zakwasy na drugi dzień też były, co pokazuje, że trening był udany.

Wszystkie nasze wysiłki widać na załączonych zdjęciach.

(c) Copyright 2020 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl