">
  Menu

 

 

 

 

WYJĄTKOWY GOŚĆ....

      Wizyta świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci naszej szkoły. Tegoroczna aura zasiała w sercach dzieci niepokój i pytanie: czy uda i się Mikołajowi dotrzeć do nas? Ale brak białego puchu nie zmylił Mikołaja i ku radości dzieci ten oczekiwany przez cały rok Gość w asyście  pomocników przybył do nas w godzinach porannych  4 grudnia 2015 i w progu szkoły witał każde dziecko.  

Św. Mikołaj ubrany był w tradycyjny czerwony ornat biskupi. Po uśmiechniętych buziach zarówno dzieci jak i nauczycieli można było się domyślać, że  Mikołaj trafił z podarunkami. W tym wyjątkowym dniu, „mikołajkowe” elementy stroju – czerwone czapki, brody towarzyszyły wielu naszym uczniom. Oczywiście nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć, które przywołają doskonałe wspomnienia tego wspaniałego dnia. 

Dzieci  i młodzież bardzo przeżyły spotkanie ze Św. Mikołajem, był to dzień pełen pozytywnych przeżyć i emocji. A kiedy pożegnaliśmy Mikołaja na twarzach dzieci jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście. Szkoda tylko, ze ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku....

A co najważniejsze – Mikołajki rozpoczynają czas oczekiwania na najmilsze święta w roku, czas choinki, kolędy, śniegu, żłobka… A więc wszyscy czekamy już teraz na Święta Bożego Narodzenia. Wesołych Świąt!!!

 

ZAPRASZAMY DO GALERII :)

(c) Copyright 2020 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl