Menu

 

 

 

Wiktoria została Stypendystką Burmistrza Radomyśla Wielkiego

W poniedziałek Wiktoria Siembab odebrała Stypendium Burmistrza Radomyśla Wielkiego. Stypendium otrzymało 26 uczniów odnoszących sukcesy w dziedzinie nauki, kultury i sportu.

Od kilku lat przy okazji Dnia Edukacji Narodowej w gminie Radomyśl Wielki wręczane są stypendia dla wybitnie zdolnych uczniów i studentów. - Jesteście tymi wybranymi z grona młodzieży naszej gminy. Gratuluje wam, że chce się wam rozwijać wasze pasje. Już dziś jesteście przykładem dla swoich rówieśników, że warto to robić – mówił do stypendystów burmistrz Józef Rybiński, który wręczał pamiątkowe dyplomy wraz ze swoim zastępcą Stanisławem Lonczakiem.

W tym roku o stypendia burmistrza wnioskowało 39 osób. Pozytywnie rozpatrzonych zostało 26 wniosków. - Stypendyści otrzymują od 50 do 200 zł miesięcznie. Pieniądze trafiają na ich konta przez 10 miesięcy. Są wśród nich uczniowie i studenci odnoszący sukcesy na arenie wojewódzkiej, krajowej i międzynarodowej – przekazał Andrzej Przybyszewski, dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno - Administracyjnego Szkół w Radomyślu Wielkim.

Żródło: www.radomyslwielki.pl

(c) Copyright 2019 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl