">
  Menu

 

 

 

 

Wieczór Wigilijny

W zimowej scenerii, kilka dni przed świętami, kolejny raz zgromadziliśmy się przy wigilijnym stole w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Dulczy Małej. W świątecznie przystrojonej sali, przy blasku świec spotkali się mieszkańcy Dulczy Małej, rodzice uczniów, nauczyciele, przedstawiciele władz samorządowych i lokalnych oraz Stowarzyszenia „Nasza Gmina”.

W świąteczny nastrój wprowadziło zgromadzonych barwne przedstawienie w wykonaniu naszych uczniów pt. „Dziadek do orzechów”, nagrodzone gromkimi brawami. Po występie lokalny poeta pan Ryszard Majdański zadeklamował swój wiersz pt. „Boże Narodzenie 2018”. Następnie ksiądz proboszcz pobłogosławił opłatki i po wspólnej modlitwie nadszedł czas na łamanie się nimi i składanie sobie życzeń. Po uroczystej i smacznej wieczerzy wigilijnej echa pięknych polskich kolęd nie ustawały. To spotkanie przy wspólnym stole i kolędowanie jest okazją do integracji, a także wyrazem podziękowania, tym wszystkim, którzy nam pomagają i wspierają nasze inicjatywy.

Serdecznie dziękujemy pracownikom szkoły, rodzicom uczniów, sponsorom oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego wyjątkowego Wieczoru Wigilijnego.

21 grudnia przy wigilijnym stole spotkali się również uczniowie i nauczyciele.  

(c) Copyright 2022 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl