Menu

 

 

 

VII Przegląd Małych Form Teatralnych za nami...

W czwartek - 27 października br. w Zespole Szkół w Radomyślu Wielkim odbył się VII Wojewódzki Przegląd Małych Form Teatralnych organizowany przez Niepubliczną Szkołę Podstawową oraz Niepubliczne Gimnazjum Specjalne w Dulczy Małej.

Przegląd skierowany jest dla uczniów i wychowanków z ośrodków i szkół specjalnych. Na deskach sceny stanęli uczniowie i wychowankowie placówek z Mielca, Jasła, Jarosławia, Strzyżowa, Pnia i Dulczy Małej.

Repertuar zaprezentowany przez artystów amatorów był bardzo różnorodny. Widzowie mieli okazję zobaczyć teatrzyk cieni, montaże słowno – muzyczne, występ grupy tanecznej, przedstawienia teatralne a nawet musical. Oprócz wspaniałej gry aktorskiej mogliśmy podziwiać perfekcyjnie wykonane kostiumy, rekwizyty, scenografie oraz dobrze dobraną oprawę muzyczną, w rezultacie czego obejrzeliśmy 9 pięknych występów. Za serce, zaangażowanie i pracę włożoną w przygotowanie się do udziału w Przeglądzie wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Potem była chwila dla reporterów, piosenka finałowa zaśpiewana tradycyjne na scenie przez wszystkich uczestników wydarzenia i tak VII Przegląd Małych Form Teatralnych przeszedł do historii.

Trzeba zaznaczyć, że mógł się on odbyć dzięki wsparciu Stowarzyszenia Nasza Gmina, Powiatu Mieleckiego oraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

 

Zapraszamy za rok!

 

 

(c) Copyright 2019 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl