Menu

 

 

 

Spotkanie autorskie z panią Joanną Olech

6 czerwca uczniowie klasy V i VI naszej szkoły, biorący udział w konkursie czytelniczym „Mikołajkowy ekspert” odwiedzili Oddział Dziecięcy Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie. Celem tej wizyty był udział w spotkaniu z autorką i ilustratorką książek dla dzieci i młodzieży – panią Joanną Olech.

Autorka m.in. „Dynastii Miziołków”, „Pompon w rodzinie Fisiów”, „Bal piłkarzy” oraz Poppintrokowie”, „Opowiadania z magią i dreszczykiem”. Kiedy nie pisze i nie ilustruje książek, opowiada o nich w prasie, m.in. „Tygodniku Powszechnym”, „Nowych Książkach”, „Rzeczpospolitej”.

Po rozmowach z autorką, wspólnej zabawie i wróżbach czarownicy Joanny, jak sama pani Olech siebie nazwała, przyszedł czas na autografy. Pisarka podpisywała swoje książki oraz wpisała piękne dedykacje dla czytelników z Dulczy Małej. Teraz każdy, kto przyjdzie do naszej biblioteki i sięgnie po książki pani Joanny, będzie mógł je przeczytać.

W bibliotece spotkał się z nami zaprzyjaźniony już z naszą szkołą ilustrator książek dla dzieci i młodzieży – pan Suren Vardanian. Dziękujemy za nowe, piękne rysunki.

Wszyscy uczestnicy wycieczki mile spędzili czas w bibliotece – to było coś dla duszy, a następnie zjedli pyszne lody – to było coś dla ciała ;)

Świetnie bawiliśmy się też w wolnym czasie poznając ciekawe miejsca Rzeszowa.

 

Dziękujemy pani Małgosi Lasek, za ten cudowny spacer.

Jak dobrze się bawiliśmy widać na zdjęciach. Zapraszamy do galerii :)

 

 

(c) Copyright 2019 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl