">
  Menu

 

 

 

 

ŚLUBOWANIA NADSZEDŁ CZAS, UCZNIEM BĘDZIE KAŻDY Z NAS

Dnia 13 października 2015r. o godzinie 11.00 w Niepublicznej Szkole Podstawowej  odbyła się uroczystość  Ślubowania Klas I oraz akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

                Pierwszoklasiści z ogromnym zaangażowaniem przedstawili swój program artystyczny, nad którym ciężko pracowali przez około dwa tygodnie.  Mogliśmy zobaczyć krótki film, którego bohaterami byli żakowie klasy I, perfekcyjnie przygotowany i wykonany układ taneczny do remixu piosenek: „Of the tiger”, „Time of my life” oraz „Chocolate” oraz posłuchać humorystycznych wierszy, w których podzielili się zdobytą wiedzą i w kilku słowach opowiedzieli o sobie. Uroku całej uroczystości dodał szarmancki wygląd chłopców oraz czarujące stroje dziewczynek.
                Uczniowie złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów szkoły przez panią Dyrektor Małgorzatę Drożdż, a do ich rąk trafiły drobne upominki.
Wszystko zostało uwiecznione na fotografiach, którymi pragniemy się z Wami podzielić.

Kolejnym punktem w tym dniu były obchody Dnia Edukacji Narodowej i tym razem głos zabrali uczniowie klas starszych. Przygotowali oni w tym roku dość nietypową akademię…… Postanowili zaprosić uczniów i nauczycieli do FAMILIADY.
                W roli prowadzącego wystąpiła Wiktoria Wąż, uczennica klasy VI . „Program” gościł dwie rodziny: uczniów i nauczycieli. W reprezentantami rodziny nauczycieli był: pani Dyrektor Małgorzata Drożdż, p. Sylwia Lisak, p. Ewelina Kapałka, p. Izabela Dudek, zaś rodzinę uczniów reprezentowali: Marcin Dykas, Katarzyna Midura, Wiktor Łachut i Piotr Kowal.

Familiada okazała się strzałem w dziesiątkę! Wszyscy bawili się doskonale a pytania wywoływały uśmiech na wszystkich twarzach i jak się okazuje wcale nie były łatwe. Oto kilka przykładów:
1. Najsmaczniejsza potrawa w szkolnej stołówce?
2. Najważniejsza osoba w szkole?
3. Najgrzeczniejsza klasa w szkole?

I tak dalej……

Oczywiście, jak to w Familiadzie bywa – na zakończenie drużyna wygrana otrzymuje pamiątkowe zdjęcie z prowadzącymJ jednak pozwólcie, że zatrzymamy je dla siebie, zaś wszystkie pozostałe możecie zobaczyć w naszej galerii.

 

 

 

(c) Copyright 2020 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl