">
  Menu


 

 

Przypominamy o głosowaniu :)

Wystarczy przy kasie w TESCO - w Mielcu lub Kolbuszowej - poprosić sprzedawcę o żeton do głosowania i wrzucić go do urny oznakowanej hasłem: ,, Nasz Tajemniczy Ogród”.

Głosowanie odbywa się w dniach od 7 maja do 4 czerwca 2018 r.

 Twój głos przybliży naszą Szkołę do upragnionego ogrodu do hortiterapii.

Pomysł ogrodu służącego do terapii i poznawania świata zrodził się u nauczycielek- pasjonatek: M. Jarosz i K. Tomaszek - doceniających zarówno najnowsze nurty terapii jak i urodę roślin ogrodowych. To zaskakujące jak wiele korzyści niesie takie hobby jak praca i przebywanie w ogrodzie. Wiedząc o tym, zaraziły swym pomysłem innych i uzyskały konkretną odpowiedź ze strony środowiska. Pan W. Turczyn podjął się nieodpłatnego wykonania planu ogrodu, rodzice obiecali się włączyć w pomoc przy pozyskaniu roślin i obsadzeniu stanowisk a pani K. Tomaszek opracowała i zgłosiła projekt ,,Nasz Tajemniczy Ogród’’ do programu grantowego TESCO ,,Decydujesz – Pomagamy”. Dzięki temu projektowi jest szansa na pozyskanie funduszy na wykonanie ścieżek terapeutyczno- rekreacyjnych w planowanym ogrodzie.

Liczymy że i mieszkańcy gminy włączą się przy okazji zakupów w sklepie TESCO poprzez oddanie głosu. Za tą niezobowiązującą pomoc serdecznie dziękujemy.

(c) Copyright 2020 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl