Menu

 

 

 

"Przyłapani na czytaniu" -zwycięskie prace Jasia

Dnia 15 czerwca 2018 roku rozstrzygnięto szkolny konkurs fotograficzny „Przyłapani na czytaniu”. Do konkursu zgłoszono kilkanaście fotografii wykonanych przez ucznia i nauczycieli naszej szkoły. Pierwsze miejsce w konkursie zdobył Jan Grzech z klasy I, chłopiec otrzymał dyplom oraz nagrodę rzeczową. Zobaczcie kogo Jaś przyłapał na czytaniu  KLIK :)

GRATULUJEMY!

Celem konkursu było:

  • rozwijanie zainteresowań i możliwości twórczych uczniów;

  • popularyzacja książki i czytelnictwa;

  • rozbudzenie zainteresowań artystycznych.

Konkurs był adresowany do wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Tematyka zdjęć była dowolna, miała jednak pokazywać, że czytanie w domu, miejscach publicznych (tj. szkoła, ulica, park, sklep, itp.) to przyjemność i atrakcyjna forma rozrywki wypełniająca wolny czas.
Każdy uczestnik konkursu mógł przysłać maksymalnie 5 prac fotograficznych, zdjęcia należało przesłać drogą elektroniczną na adres konkurs@vip.onet.pl

 Najlepsze prace publikujemy na stronie internetowej naszej szkoły z zaznaczeniem imienia i nazwiska autora. Wzięcie udziału w konkursie było równoznaczne z oświadczeniem o posiadaniu pełni praw autorskich do prezentowanego zdjęcia oraz uzyskaniu zgody na publikację od osób znajdujących się na fotografiach.

Zdjęcia Jasia  TUTAJ

 

(c) Copyright 2020 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl