Menu


 

 

Przy wigilijnym stole

Kilka dni przed Świętami, kolejny raz zgromadziliśmy się przy wigilijnym stole w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Dulczy Małej. W świątecznie przystrojonej sali, przy blasku świec, spotkali się rodzice uczniów, nauczyciele, przedstawiciele władz lokalnych i Stowarzyszenia „Nasza Gmina”, sponsorzy oraz przyjaciele naszej szkoły.

W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziła nas niezwykła oprawa muzyczna wigilii. Gitarowe improwizacje pana Michała Szuby (Miguel Moon) i anielski głos pani Marty Bujalskiej stworzyły niesamowity klimat. Wszyscy kochamy kolędy i pastorałki a na ich dźwięk od razu przenosimy się w klimat tych najpiękniejszych polskich świąt - Świąt Bożego Narodzenia.

Następnie ksiądz proboszcz pobłogosławił opłatki i po wspólnej modlitwie nadszedł czas na łamanie się nimi i składanie sobie życzeń.

To spotkanie przy wspólnym stole i kolędowanie jest okazją do integracji, a także wyrazem podziękowania, tym wszystkim, którzy nam pomagają i wspierają nasze inicjatywy. Serdecznie dziękujemy pracownikom szkoły, rodzicom uczniów, sponsorom oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego wyjątkowego Wieczoru Wigilijnego.

 

 

(c) Copyright 2020 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl