Menu

 

 

 

PRZEDSZKOLE 2019/2020

17 wrzesnia nasze przedszkole odwiedziła Pani Policjantka, która przybliżyła dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomniała numery alarmowe. Dzieci otrzymały wskazówki, jak zachować się w sytuacji spotkania osoby obcej oraz ataku groźnego psa. Przedszkolaki chętnie ćwiczyły pozycję „żółwika”, która chroni przed atakiem zwierzęcia. Jednak największym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta. Dzieci dzieliły się także swoimi doświadczeniami, pokazały, że są odpowiedzialne i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu.

                                     

                                     ZDJĘCIA ZOBACZYSZ 

 

 

 

 

Dzisiaj 20.09.2019R w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Przedszkolaka. Przedszkole zostało odświętnie udekorowane, a każdy, kto tylko mógł, pomagał nadmuchiwać kolorowe baloniki.W tym szczególnym dniu dzieci miały okazję poznać swoje prawa i obowiązki. Dowiedziały się jednocześnie, że mają wiele praw, między innymi do: miłości, opieki,wypoczynku i zabawy, nauki i równego traktowania. 

Z przedszkola każde dziecko wyszło niosąc w dłoni balonik,  a na twarzy uśmiech, wynikający z radości bycia PRZEDSZKOLAKIEM

 

Fotorelacja 

 

 

W naszym przedszkolu sezon jesienny uważamy za otwarty. 27 września oficjalnie powitaliśmy nową porę roku, która będzie panować przez najbliższe miesiące. Naszych Przedszkolaków odwiedziła „Pani Jesień”, która przyniosła ze sobą wspaniałe dary – zarówno te, które można zjeść, jak i te, z których można zrobić fantastyczne zabawki. Pani Jesień korytarze i sale ozdobiła- taka była miła. Dzieci odprowadziły Panią Jesień do Szkoły Podstawowej. Przedszkolaki z okazji przyjścia cudownej Jesieni, sami zaprezentowali sie w cudownych strojach wykonanych z rodzicami, wykorzystując najpiękniejsze dary Pani Jesieni.Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy wspólnie przywitać jesień i cieszyć się z jej nadejścia, gdyż przynosi nam swoje dary i ubiera świat pięknymi kolorami.

 

JESIENNA FOTORELACJA 

 

 

DOROOŚLI I DZIECIAKI POMÓŻCIE NAM NAKARMIĆ PSIAKI 

 

Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w organizowanej przez naszą szkołę zbiórce karmy koców dla psów przebywających w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Dębicy. 

Do końca października br. zbieramy w holu korytarza:
- karmę (suchą i mokrą)
- koce

 

(c) Copyright 2019 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl