">
  Menu

 

 

 

 

Projekt realizowany w ramach programu grantowego Akademii Orange

Już trzeci miesiąc trwają zajęcia w ramach projektu „Czarodziejskie Zwierciadło”. Są one urozmaicone i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

W ramach projektu zorganizowane zostały dwa wyjazdy d o Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie na spektakle pt. „Tajemniczy Ogród” i „Mały Książę ‘’ .Spektakle bardzo podobały się wszystkim, uczniowie mieli także okazję poznania teatru od strony kulisów. Dzięki uprzejmości aktorki Matyldy Baczyńskiej można było wejść na scenę i zajrzeć w miejsca gdzie powstają efekty specjalne: deszcz, mgły, ogrody, domy itp. Było to niezapomniane przeżycie.

Podglądanie aktorów na scenie miało tez inny ważny cel tj. zaczerpnięcie inspiracji do zajęć warsztatowych. Zajęcia te organizowane są dla grupy 35 uczniów, w tym 20 z niepełnosprawnością. Prowadzą je pani Matylda Baczyńska i Tomasz Piasecki aktorzy Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Pani Matylda jest nie tylko aktorką teatralną ale również filmową i serialową natomiast pan Tomasz to reżyser teatralny oraz aktor teatralny i filmowy.  

W trakcie atrakcyjnych zajęć powstaje scenariusz przedstawienia które będzie efektem finalnym projektu.

 

(c) Copyright 2021 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl