Menu

 

 

 

Pomoc dla Dominika - podsumowanie

Kochani!
Organizowana przez nasz wolontariat akcja dobiegła końcaJ! Przez ponad tydzień zbieraliśmy najpotrzebniejsze rzeczy, tj.: artykuły spożywcze, środki chemiczne, ubrania i zabawki dla Dominika
i jego rodziny.  Dzisiaj z dumą możemy poinformować, że nasi uczniowie, ich rodzice, osoby spoza szkoły oraz mieszkańcy Mielca… MAJĄ WIELKIE I GORĄCE SERCA! Akcja zakończyła się pełnym SUKCESEM!  

Otrzymaliśmy od Was mnóstwo paczek  a ich ilość przeszła  nasze najśmielsze oczekiwania! Z dnia na dzień było ich coraz więcej.  Radość nasza jest jeszcze większa, ponieważ
w organizowaną pomoc – o czym już wspomnieliśmy na początku – włączyli się również mieszkańcy Mielca, a to za sprawą Pani Madzi Korzeń, której z tego miejsca, pragniemy jeszcze raz bardzo gorąco podziękować!!!
Kochani! Bardzo serdecznie Wam wszystkim DZIĘKUJEMY! Po raz kolejny udowodniliśmy, że RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO!
Dominik i jego rodzina nie kryli wzruszenia. Bardzo dziękują za okazane wsparcie!
Mamy nadzieję, że nie jest to ostatnia taka akcja i za rok, sprawimy niespodziankę komuś innemu, równie potrzebującemu. Pomaganie jest FAJNE! Pomaganie jest COOL! I POMOŻESZ bo MOŻESZ;) Zapraszamy do galerii zdjęć z przeprowadzonej zbiórki.

 

(c) Copyright 2019 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl