Menu

 

 

 

Piknik rodzinny :)

„NA DOBRE I NA ZŁE JEST RODZINA,

NA DOBRE I NA ZŁE NIECH SIĘ TRZYMA” 

 

Dnia 1.06.2017r. został zorganizowany w naszej szkole Piknik Rodzinny. Łączył trzy ważne uroczystości naszej społeczności szkolnej: Dzień Dziecka, Dzień Matki oraz Dzień Ojca. Jak na prawdziwy piknik przystało było barwnie i wesoło. Przyjazna atmosfera i dobry humor szybko stawały się zaraźliwe.

Na początku uroczystości p. Dyrektor przywitała wszystkich rodziców. Kolejno rozpoczęła się część artystyczna przygotowana dla licznie przybyłych rodziców. Po humorystycznym odcinku „Superniani”, który był oparty na faktach autentycznych, rodzice udali się na poczęstunek.

Od odcinka „Superniani”, przeszliśmy do następnego programu „Kocham Cię Polsko” prowadzonego przez p. Ewelinę i p. Asię. Drużyny do zwycięstwa prowadziły dwie piękne kapitanki p. Ewa i p. Asia. Nagrodami dla wszystkich uczestników programu był zestaw kosmetyków dla pań i panów ufundowany przez firmę „Zadbaj o czystość”, dodatkiem dla zwycięskiej drużyny był bilet do „Opery leśnej”. Niespodzianką w finałowym pytaniu był pokaz sukien ślubnych zaprojektowanych przez światowej sławy projektantkę Annę Kilian.

Aby sił do dalszej zabawy nie brakowało, wszyscy częstowali się kiełbaskami z grilla, popcornem, można było napić się soku i schłodzić się lodami oraz zjeść pyszne ciasto upieczone przez kochane mamusie.

Dzięki słonecznej pogodzie i zaangażowaniu rodziców impreza przebiegła pomyślnie. Zarówno rodzice jak i dzieci świetnie się bawili podczas Pikniku. Tego typu imprezy z pewnością pozytywnie wpływają na wzmocnienie więzi rodzinnych, integrują rodziców z placówką, do której uczęszcza dziecko. Są doskonałą okazją do aktywnego i pożytecznego spędzenia wolnego czasu i promują wizerunek szkoły. Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w organizację i licznie przybyłym gościom.

(c) Copyright 2019 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl