">
  Menu

 

 

 

 

Pasowanie na ucznia 2021

Uczniowie klasy pierwszej  są już pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej. Dnia 13 października 2021 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia.

Zanim jednak nastąpił ten ważny w życiu każdego pierwszaka moment, najmłodsi uczniowie zaprezentowali swoje zdolności wokalne, recytatorskie, taneczne, wykazali się też dużą wiedzą i umiejętnościami. Swoją postawą udowodnili, że są gotowi do złożenia uroczystego ślubowania. Ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania każdy z pierwszaków dostąpił zaszczytu pasowania na ucznia, dokonanego symbolicznym ołówkiem, przez panią dyrektor. Wszystkie dzieci były bardzo wzruszone, świetnie prezentowały się w strojach galowych oraz uczniowskich biretach. Zgodnie z tradycją, na pamiątkę uroczystości, wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki ufundowane przez Dyrekcję szkoły oraz SU.
W roku szkolnym 2021/2022 uroczyste ślubowanie złożyli: Błażej Dub, Katarzyna Górak, Igor Grzyb, Filip Osuch, Natasza Świątkowska, Oliwia Wolak. Pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów w nauce, a ich rodzicom gratulujemy wspaniałych pociech.

W tym dniu nie zabrakło też życzeń dla wszystkich nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej, które w imieniu uczniów złożyła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.

(c) Copyright 2021 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl