Menu


 

 

Opłatkowe spotkanie dla seniorów

Dnia 17 .01.2016 r. w Dulczy Małej  miała miejsce piękna impreza środowiskowa: Dzień Babci i Dziadka połączony z Opłatkiem dla seniorów.

Spotkanie o takim charakterze stało się już tradycja  i cieszy się coraz większą popularnością. Tym razem przybyło na nie ponad sto osób. Oprócz seniorów Strażnica OSP gościła Radnego Powiatu Mieleckiego E. Rybę, przedstawicieli Gminy Radomyśl Wielki: pana Burmistrza - J. Rybińskiego jego zastępcę - S. Lonczaka, J. Miękosia- radnego gminy, proboszcza tutejszej parafii - ks. K. Tworzydło, Dyrektora Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dulczy Małej - M. Drożdż, oraz członków Rady Sołeckiej wsi Dulcza Mała z sołtysem  T.Kij.

Po serdecznych powitaniach i życzeniach zaproszeni goście wzięli udział w części artystycznej przygotowanej przez uczniów pod czujnym okiem nauczycieli Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Dulczy Małej. Wszystkich wzruszyły  życzenia oraz piosenki dla babć i dziadków, a bajka o Czerwonym Kapturku była długo oklaskiwana. Nasi seniorzy mieli  okazję wziąć udział w konkursach, w których można było zdobyć oryginalne nagrody. Rywalizacja była ostra i trudno powiedzieć kto się bardziej starał : wnuki czy dziadkowie.

Po części artystycznej wszyscy zasiedli do uroczyście zastawionych stołów, by złożyć sobie życzenia, pogawędzić i pokolędować wraz z zespołem Wokalno - Instrumentalnym „Blue Voises‘’. Do dobrej zabawy przygrywał zespół ,,Kije”.

Wieczór obfitował w wiele atrakcji. Nasi seniorzy miło spędzili czas. Organizatorami spotkania byli: Rada Sołecka, Niepubliczna Szkoła Podstawowa. Aktywnie w przygotowanie imprezy włączyli się Stowarzyszenie Praktyczna Pani i OSP, którzy byli szczęśliwi, że wspólnie udało się stworzyć  tak sympatyczne spotkanie.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII :)

(c) Copyright 2020 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl