">
  Menu

 

 

 

 

Noc bajkowa 2017

KAŻDA OKAZJA JEST DOBRA BY DOBRZE SIĘ BAWIĆ!


Kilka dni temu odwiedził nas Św. Mikołaj . Było to niesamowite spotkanie, pełne niespodzianek i radości o czym możecie przeczytać na stronie internetowej naszej szkoły, jak również zobaczyć – oglądając zdjęcia z tego wydarzenia. Uczniowie klas III i IV postanowili pozostać w tych cudownych nastrojach nieco dłużej i „pociągnąć” mikołajkowy temat organizując „NOC BAJKOWĄ”. 

START 8.12.2017 r., godz. 18.00 – ZAKOŃCZENIE 9.12.2017r. godz. 8.00

To bajkowe spotkanie rozpoczęliśmy „Mikołajkowym torem przeszkód”. Nasi milusińscy mieli możliwość sprawdzenia się w pompowaniu balonów i samodzielnym ich wiązaniu, noszeniu jajek na łyżkach, jak najszybszym zwijaniu sznurka z łakociami na końcu, itp. Rywalizacja drużyn była bardzo wyrównana i zakończyła się remisem. Ale to dopiero rozgrzewka przed całonocnym szaleństwem, jakie wszystkich czekało. Wśród zabaw sportowych był jeszcze „Zbijak” i „Murarz”.

Kolejnym punktem był wspólny posiłek. Uczniowskie podniebienie zadecydowało, że będzie to pizza! Mniam…..mniam….. Gdy głód został zaspokojony wszyscy wspólnie przygotowaliśmy salę do noclegu. Rozłożyliśmy materace, śpiwory i poduszki, zaświeciliśmy choinkę , w sali zrobiło się bardzo nastrojowo i magicznie. Następnie gęsiego udaliśmy się do łazienek by higieny stało się zadość.

Nadszedł wyczekiwany moment! Mała bitwa poduszkowa i kilka wymiennych kuksańców a po chwili wszyscy zanurkowali w swoich śpiworach by w wygodnych dla siebie pozycjach rozpocząć seans bajkowy. Oglądane filmy animowane były pełne humoru i ciekawej fabuły. Takie, jakie lubimy najbardziej. Rozmowom i żartom nie było końca! By łatwiej było zasnąć , zorganizowaliśmy grupowe liczenie baranów. Sen zawitał ok. pierwszej w nocy.

Następnego dnia wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że trzeba to powtórzyć! Bo każda okazja jest dobra by dobrze się bawić! ;)

Już teraz zapraszamy wszystkich do oglądania zdjęć z naszej „Nocy bajkowej” ;) 

 

 

(c) Copyright 2020 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl