">
  Menu

 

 

 

 

Mikołajki 2017

Mikołaju, Mikołaju…

 6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Niespodzianką dla dzieci był krótki film przygotowany przez samego Świętego Mikołaja, odtworzony przy wszystkich na korytarzu szkolnym. Mikołaj przywitał się w nim i zapowiedział swoją wizytę w szkole. Dzieci oglądały film z wielkim zainteresowaniem, szczególnie w momentach kiedy to one pojawiały się na ekranie, albo nauczyciele. Bo jak wiadomo Mikołaj wszystko widzi…

I przybył … po długim oczekiwaniu dzieci doczekały się wizyty upragnionego Mikołaja. Podczas spotkania integracyjnego, gdy śpiewaniu i tańcom towarzyszył miły i świąteczny nastrój, usłyszeliśmy dzwonek i pojawił się nasz „miły gość”.

Uczniowie klasy trzeciej na powitanie Mikołaja zaprezentowali piosenkę, z której nasz gość był bardzo zadowolony. Dzieci obiecały także, że będą grzeczne i postarają się nie sprawiać kłopotu swoim rodzicom ani nauczycielom. Po takich deklaracjach Mikołaj przystąpił do swojego zadania – obdarzył dzieci miłymi upominkami, przyjmowanymi z wypiekami na twarzach i z nieskrywaną radością. 

Na zakończenie wizyty Mikołaj został obdarowany prezentem od samych dzieci. Dostał piękną książkę wykonaną samodzielnie przez uczniów. I pożegnał się… mówiąc, że czekają na niego jeszcze w wielu miejscach, więc musi się spieszyć, żeby wszędzie zdążyć.

A więc do następnego roku drogi Mikołaju!!!

(c) Copyright 2020 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl