Menu

 

 

 

Lekcja FIT

O tym, że sport to zdrowie raczej nie trzeba już nikogo przekonywać, ale dzieci i młodzież wciąż potrzebują naszego wsparcia, zachęty i autorytetu. Dlatego właśnie w czwartek uczniowie zespołów edukacyjno terapeutycznych oraz gimnazjum zmierzyli swoje siły podczas lekcji zumby, która przeprowadziła dla nich instruktorka zumby p. Magdalena Wilk z Opola.  

Uczniowie  tego dnia mieli okazję przeżyć niezwykłą lekcję wychowania fizycznego i wypróbować swoich sił na zajęciach zumby. Po krótkiej rozgrzewce przyszedł czas na trening, który miał pobudzić wszystkie partie mięśni uczestników zajęć. Były skłony, pompki, ćwiczenia na brzuszki, uda i pośladki. Choć nie wszystkie były wykonywane z łatwością, to sprawiały ogromną satysfakcję. Na zakończenie instruktorka zaproponowała ćwiczenia taneczne, przy których można było się trochę pobawić, a przy okazji spalić mnóstwo kalorii.  Uczestnicy zakończyli zajęcia naładowani  pozytywną energią i, jak się wydaje, gotowi na dalsze wyzwania.

Pani  Magdalena chciała  zaszczepić w  naszych uczniach trochę pasji i miłości do ruchu. Choć nie wszystkie było łatwo wykonać wierzymy w to, że udało nam się tego dokonać.

(c) Copyright 2019 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl