">
  Menu

 

 

 

 

KONKURS: List do Św.Mikołaja

UWAGA  KONKURS

 DLA MIESZKAŃCÓW WSI DULCZA MAŁA

List do Świętego Mikołaja w formie wiersza

 

Poniżej kilka informacji nt. Konkursu...

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców wsi Dulcza Mała, w wieku od 1 do 100 i więcej lat! Zapraszamy do uczestnictwa najmłodszych mieszkańców, dzieci w wieku szkolnym, młodzież i ich rodziców, a także babcie i dziadków mieszkających w Dulczy Małej.

Każdy uczestnik przygotowuje jedną pracę literacką własnego autorstwa, która winna mieć formę poetycką – wiersza, którego tematem przewodnim jest postać Św. Mikołaja. Każdy wiersz musi zawierać minimum 10 wersów.
Praca może być napisana własnoręcznie lub komputerowo na kartce formatu A4.
Prace należy podpisać w prawym dolnym rogu (imię, nazwisko i adres zamieszkania – by organizatorzy mogli dotrzeć do zwycięzców i poinformować ich o wygranej oraz o oficjalnym wręczeniu nagród. Dane osobowe są wykorzystane tylko dla potrzeb konkursu i nie będą udostępniane). Prace należy dostarczyć do organizatorów w dniach od 16.11.2016 r. do 01.12.2016 r.

 Ostateczne wyniki i poinformowanie zwycięzców nastąpi 02.12.2016 r. Wręczenie nagród odbędzie się w dniu spotkania ze Świętym Mikołajem, tj. 6 grudnia w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Dulczy Małej. Zwycięzcy pierwszych trzech miejsc będą zaproszeni do naszej szkoły.

Organizator przewidział za zajęcie:
I miejsca – publikacja zwycięskiej pracy literackiej w Tygodniku Korso, na stronie internetowej miasta Mielec, na stronie internetowej Gminy Radomyśl Wielki oraz stronie internetowej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Dulczy Małej oraz wręczenie słodkiego upominku od samego Świętego Mikołaja.
II miejsca – na stronie internetowej Gminy Radomyśl Wielki oraz stronie internetowej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Dulczy Małej oraz wręczenie słodkiego upominku od samego Świętego Mikołaja.
III miejsca – na stronie internetowej Gminy Radomyśl Wielki oraz stronie internetowej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Dulczy Małej oraz wręczenie słodkiego upominku od samego Świętego Mikołaja.

Szczegółowy Regulamin  TUTAJ  oraz na stronie Parafii WNMP w Dulczy Małej  TUTAJ

 

GORĄCO ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!
Spotkanie z Mikołajem tuż, tuż…(c) Copyright 2021 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl