Konkurs logopedyczny
Już od paru miesięcy uczniowie ćwiczyli swoją pamięć, dykcję oraz poprawną wymowę w trudnych wierszach i rymowankach. Wytrwale pracowali, aby się zaprezentować podczas corocznie organizowanego Recytatorskiego Konkursu Logopedycznego: „Wierszyki łamiące języki”. Aż wreszcie,w ubiegły czwartek, musieli pokonać swój strach, tremę i wystąpić na forum szkoły. W konkurencji „recytowanie wiersza” wzięło udział 26 uczniów, zaprezentowali oni utwór, który nauczyli się podczas zajęć logopedycznych. Dla pozostałych uczniów przygotowane zostały dodatkowe konkurencje (zagadki logopedyczne, ćwiczenia oddechowe, motoryczne i artykulacyjne), które były na bieżąco nagradzane słodyczami.
Komisja Konkursowa stwierdziła, że wszyscy uczniowie zaprezentowali się wspaniale i postanowiła przyznać jednakowe wyróżnienia wszystkim uczestnikom konkursu J
Na zakończenie pani Dyrektor naszej szkoły wręczyła dyplomy i upominki artystom, którzy bez dwóch zdań na nie zasłużyli!

|