">
  Menu

 

 

 

 

Jesienne wieści

Pierwsze listopadowe dni były słoneczne i bezdeszczowe, dzięki czemu nasi uczniowie mogli spożytkować ten czas na świeżym powietrzu, spacerując, obserwując przyrodę i odwiedzając groby bliskich zmarłych przed świętem Wszystkich Świętych. 

Podczas pieszych wycieczek mogliśmy podziwiać piękno otaczającej nas przyrody, słuchać śpiewu ptaków, które pozostają z nami na czas zimy a także obserwować zmiany, jakie zachodzą w przyrodzie jesienią. Taki sposób spędzania czasu to również doskonała okazja do integrowania się z koleżankami i kolegami innych klas.

Wspólne rozmowy, spostrzeżenia i mnóstwo zabawnych sytuacji pozwala na lepsze poznanie innych i tak naprawdę, samych siebie. Uczniowie klas II i III są bardzo mocno ze sobą zżyci, dlatego każdą wolną chwilę spędzają razem. Dotyczy to nie tylko spacerów, ale również wspólnego sporządzania zdrowych posiłków, co jest efektem uczestnictwa uczniów w programie „Śniadanie daje moc”. Nasi żakowie doskonale wiedzą, co należy jeść a czego nie. Udział w tym programie okazał się strzałem w dziesiątkę! Podczas każdego wspólnego śniadania odkrywamy nowego, kulinarnego mistrza kuchni! Takie atrakcje spotykają nas, gdy pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia na zewnątrz. Przeżywamy też wspólnie, ważne dla nas momenty w życiu. Do takich należą nasze urodziny, które zawsze hucznie obchodzimy. Jest "pączkowy" torcik (zjedzony raz do roku, nikomu nie zaszkodzi), dmuchanie świeczek, śpiewanie STO LAT, składanie życzeń i obdarowywanie słodkościami.

To właśnie takie chwile sprawiają, że nasza szkolna codzienność jest szczególna, wyjątkowa i niepowtarzalna! To my sami ją tworzymy.


To jaki będzie nasz kolejny dzień, miesiąc, rok zależy od nas!

(c) Copyright 2021 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl