Menu

 

 

 

GRUNT TO RODZINA

 

            To był niezwykły dzień. 2 czerwca odbył się w Szkole w Dulczy Małej Piknik Rodzinny, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami. Swoją obecnością zaszczycili nas – jak co roku – Strażacy z OSP Dulcza Mała, Radny Powiatu Mieleckiego pan Eugeniusz Ryba, pani Sołtys Teresa Kij oraz  prezes Stowarzyszenia „Praktyczna Pani” pani Zofia Frankowicz.

            Miłą niespodziankę sprawił nam Burmistrz Radomyśla Wielkiego pan Józef Rybiński, który wraz z Proboszczem naszej parafii przywiózł nam dobrą pogodę.

            Po części artystycznej przyszedł czas na wspólną zabawę. Na dzieci czekała dmuchana zjeżdżalnia, przejażdżki konne oraz różnorodne gry i konkursy. Także rodzice wraz ze swymi pociechami oddawali się radosnej zabawie. Wszyscy mogli posilić się przy grillu, skosztować słodkiego „co nieco”, były również lody i popcorn.

            Dzięki wsparciu życzliwych nam osób i zaangażowaniu wszystkich nauczycieli uśmiech towarzyszył dzieciom przez cały czas trwania imprezy i stał się dobrym zwiastunem nadchodzącego lata.

ZAPRASZAMY DO GALERII :)

(c) Copyright 2019 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl