Menu

 

 

 

Gimnazjaliści z wizytą w Pniu

W dniu 24.05.2017r. uczniowie naszego gimnazjum mieli możliwość uczestniczyć w dniach otwartych w Niepublicznej Szkole Przysposabiającej do Pracy w Pniu.

Spotkanie miało na celu prezentację placówki potencjalnym kandydatom i ich rodzicom. Była to dla nich nie lada okazja do zapoznania się z budynkiem, salami dydaktycznymi a także uczniami, którzy już do tej szkoły uczęszczają.

Dzień otwarty został zainaugurowany przez pracowników szkoły, którzy przywitali potencjalnych kandydatów. Następnie uczniowie i ich opiekunowie zostali zaproszeni do wspólnej zabawy przy grillu i muzyce. Wychowankowie Szkoły w Pniu przygotowali dla swoich kolegów słodki poczęstunek i zadbali aby wszyscy poczuli się miło i swobodnie. Pracownicy opowiedzieli Naszym uczniom i ich rodzicom o działaniach, jakie podejmuje szkoła. Gimnazjaliści mieli okazję zobaczyć krótki film prezentujący działalność szkoły oraz zdjęcia z wyjazdów jakie są organizowane przez placówkę. Nasi podopieczni mieli również możliwość rozegrania krótkiego meczu piłki nożnej. Następnym punktem wycieczki było zwiedzanie szkoły. Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy oprowadzili swych kolegów po całym budynku, pokazując im sale lekcyjne, gabinety specjalistów w tym psychologa, logopedy oraz gabinet Pani pielęgniarki. Przestronne korytarze i kolorowe sale wzbudzały zachwyt i entuzjazm uczniów i ich rodziców.

Uczniowie pełni wrażeń i z uśmiechem na ustach wrócili wraz z rodzicami do swych domów.

(c) Copyright 2019 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl