Menu

 

 

 

Festiwal Piosenki Maryjnej i Patriotycznej w Strzyżowie

Dwie Matki” czyli piękna lekcja miłości do Maryi i Ojczyzny

 Dnia 14 listopada uczniowie oddziałów edukacyjno - terapeutycznych Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Dulczy Małej mieli przyjemność uczestniczyć we wspaniałym wydarzeniu jakim niewątpliwie był „ I Festiwal Piosenki Maryjnej i Patriotycznej Osób Niepełnosprawnych” organizowany przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Strzyżowie.  

Festiwal rozpoczął się nabożeństwem sprawowanym przez biskupa rzeszowskiego Jana Wątrobę w czasie którego nasi uczniowie otrzymali pamiątkowe różańce.

Po Mszy Świętej przyszedł czas na uroczystą inaugurację festiwalu, ciepłe słowa, powitanie zaproszonych gości i oczywiście sedno sprawy, czyli fantastyczne występy uczniów i uczennic z 15 placówek z terenu Podkarpacia. Wśród pięknie śpiewających dzieci nie zabrakło również przedstawiciela naszej szkoły. Maciej Zięba z kl. II wykonał dwa utwory : „Pałacyk Michla” oraz „Była cicha i piękna jak wiosna”.

Pożegnaliśmy Strzyżów obdarowani prezentami, a także zauroczeni podniosłą atmosferą tego wydarzenia oraz niezwykłą gościnnością Gospodarzy.  

(c) Copyright 2019 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl