Menu

 

 

 

Dzień Chłopaka

27 września Samorząd Uczniowski ( a dokładnie jego damska część) wraz z opiekunem, zorganizował szkolne obchody Dnia Chłopaka. Przygotowania do tego zaszytego święta trwały na długo przed uroczystością- dziewczyny piekły muffinki, wybierały najsympatyczniejszych przedstawicieli każdej klasy , spotykały się na przerwach , aby „dopiąć niespodzianki na ostatni guzik J

Wszyscy nasi chłopcy są NAJ!, ale do konkursowych zadań stanęło 10–ciu śmiałków wytypowanych w drodze głosowania dziewcząt ze swoich klas. Kandydaci w walce o „tytuł” musieli wykazać się m.in. zdolnościami tanecznym i konstrukcyjnymi , umiejętnościami fryzjerskimi , sprawnością fizyczną, czy sprytem. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała „dziewczęca ekipa”, która oceniała poprawność wykonywanych zadań.

Choć rywalizacja była zacięta, to jednak towarzyszyła jej dobra zabawa i zasady „zdrowego” współzawodnictwa. Ostatecznie do finału zakwalifikowali się Szymon Kowal i Sebastian Dereń- który ostatecznie zdobył tytuł „Super Chłopaka”.

Dziewczyny przygotowały dla każdego chłopca drobne upominki i słodkie poczęstunki.

 Wszyst­kim chłop­com naszej szkoły jesz­cze raz życzymy samych rado­snych chwil i speł­nie­nia marzeń!

 

(c) Copyright 2019 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl