Menu

 

 

 

Dzień Babci i Dziadka

,,Dziś wszystkie wnuki wspaniałe te bardzo duże i te całkiem małe,
W podzięce szepczą dziadkom do uszka– 
kochamy Was bardzo, z całego serduszka”

W Dulczy Małej już trzeci rok z rzędu seniorzy spotkali się ze swymi wnukami na imprezie środowiskowej w Strażnicy OSP. Uroczystość na ich cześć dnia 21.01.2018 r. wspólnie zorganizowali : Rada Sołecka, Stowarzyszenie Praktyczna Pani , Niepubliczna Szkoła Podstawowa oraz Niepubliczne Przedszkole w Dulczy Małej.  

Nie zawiedli zaproszeni goście: Radny Powiatowy – Eugeniusz Ryba, Zastępca Burmistrza Stanisław Lonczak oraz Ks. Proboszcz Krzysztof Tworzydło.

Obchody jak co roku rozpoczął występ uczniów. Tym razem zabrali zebranych w krainę bajek na dobranoc. Były to niezapomniane hity z dzieciństwa babć i dziadków. Wspomnienia o Bolku i Lolku, Koziołku Matołku, Misiu Uszatku, Jacusiu i Agatce oraz Kulfonie i Monice wprawiły wszystkich zebranych w bardzo dobry nastrój. Występ zakończyły pięknie śpiewające i tańczące przedszkolaki. Tradycyjnie seniorzy otrzymali symboliczne upominki.

Po krótkiej chwili dla "reporterów" Pani Sołtys zaprosiła wszystkich do stołu. Poczęstunek rozpoczął się modlitwą, którą poprowadził ksiądz Krzysztof Tworzydło. Podczas ucztowania seniorzy mieli okazję posłuchać krótkiej prelekcji pana dzielnicowego na temat metod oszustwa często stosowanych przez złodziei .

Popołudnie uświetnił koncert kolęd w wykonaniu uczennic ze szkoły podstawowej.  

(c) Copyright 2019 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl