Menu

 

 

 

"NIEBEZPIECZNE PRACE W GOSPODARSTWIE MOICH RODZICÓW" - rozstrzygnięcie konkursu

      27 października 2017 r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Niebezpieczne prace w gospodarstwie moich rodziców”.  Organizatorem i fundatorem nagród była Placówka Terenowa KRUS w Mielcu.

      Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich, poszerzenie wiedzy dzieci na temat bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym, ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania wypadkom najczęściej występującym w okresie letnim: m.in. związanym ze żniwami, poruszaniem się po drogach publicznych, upadkami osób, a także rozbudzenie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych uczniów szkół podstawowych. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej w formacie A4, w dowolnej technice, o tematyce związanej z zapobieganiem wypadkom dzieci w gospodarstwach rolnych rodziców. Do konkursu zgłoszono 35 prac.

      

Komisja powołana przez Dyrektora OR KRUS w Rzeszowie nagrodziła i przydzieliła wszystkim uczestnikom atrakcyjne nagrody (piórniki, piłki do siatkówki i piłki nożnej oraz kalendarze na 2018 rok).  Podczas okolicznościowego apelu, p. Wacław Graniczka  - kierownik  Placówki Terenowej KRUS w Mielcu w towarzystwie  Stanisław Pazdro – starszy inspektor Placówki Terenowej KRUS w Mielcu , ogłosił werdykt  komisji oceniającej prace konkursowe oraz złożył podziękowania uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w to przedsięwzięcie.  

 

 

(c) Copyright 2019 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl