Menu

 

 

 

JA I MOJA PRZYSZŁOŚĆ –przyszli absolwenci NSP w Dulczy Małej w Firmie TRANSROWER

Ósmy marca w szkole w Dulczy Małej był nie tylko świętem wszystkich kobiet, ale także stał się okazją do ciekawego wyjazdu najstarszych uczniów do Firmy TRANSROWER ,mającej swoją siedzibę w Dąbiu. Był to pierwszy z cyklu wyjazdów do zakładów pracy w najbliższej okolicy, mający na celu zainteresowanie przyszłych absolwentów lokalnym rynkiem pracy i przybliżenie im wiedzy na temat możliwości wyboru zawodu w przyszłości .

W pierwszej kolejności uczniowie obejrzeli różne modele rowerów, gdzie zwrócono uwagę na rolę design-u przy projektowaniu rowerów, z uwzględnieniem najnowszych trendów na tym bardzo wymagającym rynku.
Potem wszyscy mogli obejrzeć halę montażową , gdzie z podzespołów składane są poszczególne modele rowerów.
Ciekawym akcentem wyjazdu była rozmowa z założycielem firmy panem Edwardem Tylec, który w niezwykle interesujący sposób przedstawił okoliczności powstania TRANSROWER.
Uczniowie wynieśli cenną naukę, iż dzięki ciężkiej pracy, determinacji i konsekwencji w dążeniu do celu można osiągnąć zawodowy sukces.
Uprzejmie dziękujemy FIRMIE TRANSROWER, która jest również naszym sponsorem za umożliwienie nam zorganizowania tego ciekawego wyjazdu.

(c) Copyright 2019 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl