Menu

 

 

 

Dzień Babci i Dziadka w Dulczy Małej

         Babciu miła, Dziadku drogi
         przychodzimy w Wasze progi
         i z okazji tego święta
        mamy buzie uśmiechnięte.

                Więc uśmiechy dziś dajemy
                Babcię, Dziadka całujemy.
                I Wy – przy tak wielkim święcie
               bądźcie także uśmiechnięci.

czytaj dalej

 

Jak każda pora roku ma swój niewątpliwy urok, tak i każdy wiek ma swe zalety. Również wiek dojrzały jawi się jako czas, w którym nie musimy się już spieszyć, wiek w którym mamy wiele mądrości życiowej i dużo miłości - w tym miłości wnuków.

Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Dulczy Małej chcąc okazać jak ważni są dla nich dziadkowie i babcie, przygotowali wspólnie z nauczycielami oraz Radą Sołecką wsi Dulcza Mała uroczystość Dnia Seniora - Dzień Babci i Dziadka.

W niedzielę – 15 stycznia br. - w Strażnicy OSP Dulcza Mała zebrały się ,,Dostojne Białogłowy i Dostojni Panowie”. W uroczystości wzięli udział: Radny Powiatu Mieleckiego Eugeniusz Ryba, Ksiądz Proboszcz Parafii Dulcza Mała Krzysztof Tworzydło, Sołtys Dulczy Małej Teresa Kij wraz przedstawicielami Rady Sołeckiej, oraz Dyrektor Szkoły Małgorzata Drożdż i nauczyciele.

Kabaret w wykonaniu uczniów rozproszył wszystkie troski seniorów . Uśmiech – najlepsze lekarstwo na wszystkie dolegliwości, długo gościł na twarzach naszych kochanych babć i dziadków. Opromieniał on twarze seniorów zarówno w czasie życzeń i przestawienia ,,Gwiazdka Filemona” , jak i w czasie poczęstunku. Uroczysty, świąteczny nastrój udzielił się wszystkim gościom. Śpiew kolęd i wigilijne dania stworzyły ciepłą i wzniosłą atmosferę.

(c) Copyright 2019 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl