Menu

 

 

 

CZARODZIEJSKIE ZWIERCIADŁO

Z radością informujemy, że projekt „Czarodziejskie Zwierciadło” znalazł się na liście zwycięskich projektów w V edycji programu grantowego Akademii Orange!

Projekt potrwa od stycznia do maja 2014 roku. Produktem finalnym będzie interaktywne przedstawienie na które już dziś serdeczne zapraszamy.

Nasz projekt to cykl warsztatów teatralnych  i wyjazdów do: teatru, filharmonii i opery.

Jest on skierowany jest do grupy 35  uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej z oddziałami specjalnymi i Niepublicznego Gimnazjum w Dulczy Małej, a jego głównym celem jest rozwój uzdolnień aktorskich dzieci i młodzieży oraz umożliwienie  uczestnictwa w procesie tworzenia sztuki i jej odbiorze. W trakcie realizacji projektu stosowane będą nowe technologie takie jak Internet czy tablica interaktywna.

Przy okazji realizacji projektu mamy zaszczyt współpracować z Teatrem im. Ludwika Solskiego w Tarnowie – pracujący w nim aktorzy poprowadzą warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży. Drugim partnerem merytorycznym naszego projektu jest  GOK i Bibliotek w Radomyślu Wielkim, który między innymi udostępni nam swoją bazę strojów i rekwizytów.

Patronat medialny nad projektem sprawować będzie Tygodnik Regionalny Korso, który będzie okresowo informował o przebiegu projektu.

Całkowita wartość projektu to 12000 zł : dotacja przyznana przez Akademie Orange to 9000 zł, natomiast 3000 zł to wkład własny Stowarzyszenia „Nasza Gmina”.

Bardzo się cieszymy z możliwości realizacji tego projektu gdyż zabawa w teatr to doskonała terapia rozwijająca nasze dzieciaki na wielu płaszczyznach.

Kolejny raz kierujemy serdeczne podziękowania dla kapituły Akademii  Orange!

(c) Copyright 2019 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl